Workshop

Als marketing- of communicatieprofessional schrijf je dagelijks teksten voor uiteenlopende kanalen: van nieuwsbrieven en social media tot persberichten en advertenties. Hoe schrijf je die teksten efficiënt en publieksgericht, met behoud van kwaliteit en eigen tone of voice?
In deze online workshop leer je AI bewust inzetten als meeschrijver, redacteur en sparringpartner. Aan de hand van herkenbare opdrachten uit de culturele praktijk, leer je hoe je betere prompts schrijft, teksten kritisch beoordeelt en AI gebruikt zonder dat je eigen tone of voice verloren gaat.
Vooraf ontvang je een korte e-learning over de basis van AI in marketing & communicatie om goed voorbereid van start te gaan.

In de cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
Voor marketing- en communicatieprofessionals in de culturele en creatieve sector die meer willen leren over copywriting technieken en AI hierin bewust en effectief willen inzetten.

Jessie de Booij is digitaal strateeg en trainer bij Cultuurmarketing. Sinds 2013 helpt zij organisaties hun online zichtbaarheid te vergroten met complete digitale strategieën. Als expert op het gebied van AI, contentmarketing en dashboarding vertaalt zij complexe marketingtechnieken naar praktische toepassingen voor de cultuursector.
Lees meerMaandag 26 oktober (13:30 – 17:00u) online via Zoom
Voorafgaand aan de training ontvang je een intake waarin je je vragen, verwachtingen en leerdoelen kunt delen. Daarom raden we je aan om voor 26 september aan te melden.
Iedereen is welkom om deel te nemen, ook als je (nog) geen lid bent van Cultuurmarketing.
Ben je lid van Cultuurmarketing? Fantastisch! Als bestaand lid geniet je
automatisch van € 190 korting.
Nog geen lid, maar wel profiteren van deze prijs? Word dan eerst lid.
We richten ons op de universele principes van effectief prompten, sturen en redigeren. Deze kun je toepassen in vrijwel elk groot AI-taalmodel, zoals ChatGPT, Claude, Gemini en Microsoft Copilot. Je kunt tijdens de workshop werken met de AI-tool(s) waar jij of jouw organisatie al gebruik van maakt.
Voorafgaand aan de training ontvang je een intake waarin je je vragen, verwachtingen en leerdoelen kunt delen. Eventuele leesmaterialen of thuisopdrachten worden bij de betreffende training vermeld. Dit materiaal wordt tijdig naar je toegestuurd, zodat je je optimaal kunt voorbereiden.
Ja, na de training ontvang je het lesmateriaal en handige links om je verder te verdiepen in de onderwerpen die zijn behandeld. Geïnspireerd om door te leren? Kijk ook eens in ons online archief voor artikelen in het onderwerp.
Cultuurmarketing staat voor inclusieve leeromgevingen, zowel inhoudelijk als praktisch. Tijdens de intake vragen we naar jouw toegankelijkheid wensen om de beste leerervaring te bieden. Liever eerst overleggen? Neem dan contact met ons op via 020 26 14 727 of [email protected]
Je kunt tot 30 dagen voor de start kosteloos annuleren of je inschrijving verplaatsen. Bekijk onze algemene voorwaarden voor de annuleringsvoorwaarden.
Ja, dat kan. Met een optie reserveer je tijdelijk een plek voor een training. Stuur een e-mail naar service@cultuurmarketing.
Ja, deze training kunnen we ook als incompany programma voor jouw organisatie organiseren. Dit is een uitstekende oplossing als je samen met collega’s of lokale partners een opleiding wilt volgen of organiseren op het moment dat het jou het beste uitkomt. Wil je meer weten over een incompany of maatwerk workshop? Bekijk hier de mogelijkheden en vraag een offerte aan.

Een training met veel bruikbare tips om AI slim in te zetten bij het schrijven van teksten. Ik kon er direct mee aan de slag.

Ik heb geleerd dat er meer is dan ChatGPT en dat je voor bepaalde teksten beter een andere AI bot kunt gebruiken.

Zeer doelmatig en hetgeen ik heb geleerd was meteen toepasbaar. Aanrader!
Vind de bijeenkomst of training die het beste bij je past. Onze expert op het gebied van training en ontwikkeling, Dana, denkt graag met je mee.