
In januari en februari 2026 ontvang je bij een nieuw lidmaatschap van Cultuurmarketing tijdelijk het boek Inclusieve marketing van Hamza Ouamari cadeau.
Wanneer je in de periode van 1 januari t/m 28 februari 2026 lid wordt van Cultuurmarketing, profiteer je van een introductiekorting* tot 45% op het eerste jaar én krijg je het boek Inclusieve marketing (t.w.v. €32) van Hamza Ouamari cadeau.
Als ervaren marketingstrateeg en inclusiviteitsspecialist, ontwikkelt Hamza al jaren campagnes en strategieën met een sterke focus op diversiteit en inclusiviteit. Hij helpt organisaties met inclusieve campagnes, communicatie en vacatureteksten, en begeleidt hen bij het opbouwen van merken en culturele veranderingsprocessen. Daarnaast is hij docent bij Cultuurmarketing en verzorgt hij de training inclusieve communicatie.
In Inclusieve marketing laat Hamza zien hoe keuzes in taal, beeld en strategie doorwerken in je marketing. Het boek neemt je stap voor stap mee door het marketingproces en combineert praktijkvoorbeelden met reflectie en concrete handvatten. Het boek werd bovendien bekroond met een prijs.
Marketingkennis is overal. Richting voor cultuurmarketing vind je hier.
Je hoeft het vak niet alleen bij te houden. Cultuurmarketing verzamelt kennis die ertoe doet, organiseert trainingen en events om je verder te helpen en verbindt je met vakgenoten die hetzelfde werk doen.
Als lid krijg je tot 50% korting op trainingen en events, toegang tot 800+ artikelen, exclusieve bijeenkomsten en een netwerk van 1.400+ professionals. Word lid voor 1 maart en ontvang het boek Inclusieve marketing cadeau.
* De introductiekorting op het Cultuurmarketing lidmaatschap geldt alleen voor organisaties en zzp’ers die in het verleden nog geen lid zijn geweest van Cultuurmarketing. Zij krijgen bij een lidmaatschap wel het boek cadeau.